Badmintonové kurty s povrchem BADBALL 38

  • Profesionálně vyvinutý badmintonový kurt vč. nalajnování s povrchem Badball 38
  • unikátní vzory povrchových úprav
  • velice výhodný poměr vtlačení - maximální šetrnost zdraví sportovnců, převážně jejich kloubů
  • zajišťujeme první instalaci vč. zaškolení
  • využití tenisových hal/víceúčelových sportovních hal
  • standardní rozměr hrací plochy 15 x 6,66m
  • jednoduchá a rychlá montáž/demontáž kurtu

UHER COMPANY podpořila Petra Koukala
v přípravě na LONDÝN!!!

Petr Koukal měl v přípravě na ME díky spolupráci s Českým badmintonovým svazem a společností Uher Company k dispozici jeden badmintonový kurt ze špičkového materiálu, na kterém se i hrají všechny evropské i světové turnaje! 

Firma Uher Company Petrovi tímto krokem velmi pomohla a tréninky díky tomu získaly na kvalitě. Zároveň také díky celkově měkčímu povrchu Petr šetří klouby a po tréninku není tolik zničený. Jeho anglický trenér Ray Stevens, který s Petrem Koukalem absolvoval několik tréninkových kempů právě na Hamru a na koberci od Uher Company, byl nadšený, že v zemi, kde je badminton zatím tak malým sportem, se najde centrum s profesionálním zázemím a badmintonovým kurtem této kvality.

Navíc kurt ještě nese Petrovo jméno a jak řekl Ray, je tak nejspíše jediný hráč na světě, který má svůj vlastní badmintonový koberec!

Petr k tomu řekl:

„Ještě jednou tedy děkuji především vedení Sportovního centra Hamr a firmy Uher Company za jejich laskavou pomoc a podporu a věřím, že mé další badmintonové výsledky budou částečně i jejich dobrou vizitkou. A Vás, badmintonové fanoušky a nadšence, možná bude zajímat, že pokud chcete, můžete si na Hamru na „mém“ koberci zatrénovat také!“

 


Poptávka / objednávka Poptávka / objednávka