UHER COMPANY s.r.o. Vám přináší léty ověřené florbalové mantinely. Tyto mantinely jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a extrémně pevného polypropylenu. Tento materiál se skvěle osvědčil jak při použití na silně a velmi specificky namáhaných florbalových mantinelech, tak  při užívání na hokejových, hokejbalových, in-line mantinelech, víceúčelových hřištích a multiarénách. Mantinely jsou velmi lehké, manipulace je jednoduchá a bezproblémová i pro školní děti.

OBSAH DODÁVKY

mantinelový systém 40 x 20m, r= 2,09m, certifikace IFF, barevné provedení bílá přírodní, černá barva

  • 52ks rovný modul 1,99 x 0,50m
  • 8 ks 1/2 rohový modul r=2,09m

KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ


Florbal je úžasný a fascinující sport, ale také ovšem velmi tvrdý! Mantinely bývají běžně vystaveny velice intenzivním nárazům a pádům i několika hráčů najednou. Jednotlivé moduly florbalových mantinelů proto musí být navrhovány tak, aby bezproblémů odolávaly těmto extrémním jevům. Použití nesprávných technologií a technologických postupů při výrobě florbalových mantinelů způsobí, někdy až po letech, jejich deformace či praskání a velmi kriticky sníží jejich funkčnost a životnost. Námi vyvinuté technologické vybavení je na špičkové profesionální úrovni. Technologie tavených svárů (molekulární spoj), splňuje veškeré přísné pevnostní podmínky.
POUŽITÍ TROJÚHELNÍKOVÝCH ŽEBER

Použití trojúhelníkových žeber přispívá ke zvýšení celkové pevnosti jednotlivých modulů a hlavně zabezpečuje striktní udržení úhlu 90° s hrací plochou. Bez tohoto unikátního trojúhelníkového systému by již po krátké době docházelo k nedodržení pravého úhlu, což by mělo za následek nepříjemné odskoky míčku, a také by florbalové mantinely již nesplňovaly pravidla IFF.

ZESÍLENÉ SPOJE

Nejvíce namáhanými místy jednotlivých modulů jsou čtyři „rohy“- V těchto místech se koncentruje největší pnutí. Proto masivně posilujeme tato místa. Je zde čtyřnásobné množství použitého svařovaného materiálu, díky této technologii v podstatě vyloučíme možnost praskání mantinelů.

Tento podpěrný trubkový kus zabraňuje případným deformacím jednotlivých mantinelových modulů při uskladňování.

OZNAČENÍ PROSTORU PRO STŘÍDÁNÍ

Florbalové mantinely mají v prostoru střídaček madla v kontrastním provedení (černá/bílá).
 


SPOJOVÁNÍ SYSTÉMU

Spojování jednotlivých mantinelových modulů je intuitivní a provádí se pomocí spojovacích čepů a gumolana. Při nárazu hráčů do mantinelu působí celý systém velmi kompaktním a bezpečným dojmem.

USKLADŇOVÁNÍ

Florbalové mantinely lze dodávat s přepravním a skladovacím vozíkem. Tento vozík umožňuje bezpečné uskladnění mantinelového systému, je vyroben z ocelové konstrukce a žárově pozinkován.


SUPERFINÁLE se hraje s našimi mantinely EXCLUSIVE

Prestižní české kluby, které hrají na našich mantinelech


Tatran Omlux Střešovice
  AC Sparta Praha Florbal
TJ JM Pedro Perez Chodov
  itelligence Bulldogs Brno
BILLY BOY Mladá Boleslav
  FbŠ pipni.cz Bohemians
1. SC WOOW Vítkovice
  FBC Liberec
x3m team SSK Future
  Torpedo Pegres Havířov
FBC ČPP Remedicum Ostrava
   


Významné reference mantinelů ve světě

  • Všechny TV zápasy Finské florbalové ligy se hrají s našimi mantinely
  • Všechny domácí zápasy Finského národního týmu se hrají s našimi mantinely

Naše mantinely používají i následující týmy finské ligy:
  • Tapanilan Erä, Helsinki
  • Josba, Joensuu
  • TPS,Turku
  • NST, LappeenrantaPoptávka / objednávka Poptávka / objednávka