UHER COMPANY s.r.o. Vám přináší léty ověřené mantinely pro wheelchair hockey. Tyto mantinely jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a extrémně pevného polypropylenu. Tento materiál se skvěle osvědčil jak při použití na silně a velmi specificky namáhaných florbalových mantinelech, tak  při užívání na hokejových, hokejbalových, in-line mantinelech, víceúčelových hřištích a multiarénách. Mantinely jsou velmi lehké, manipulace je jednoduchá a bezproblémová i pro školní děti.

OBSAH DODÁVKY

mantinelový systém 26 x 16m,  v.= 0,20m, r= 2,09m, barevné provedení bílá přírodní, černá barva

  • 34ks rovný modul 1,99 x 0,20m
  • 8 ks 1/2 rohový modul r=2,09m

  

KONSTRUKČNÍ PROVEDENÍ

Mantinely bývají běžně vystaveny velice intenzivním nárazům a pádům i několika hráčů najednou. Jednotlivé moduly florbalových mantinelů proto musí být navrhovány tak, aby bezproblémů odolávaly těmto extrémním jevům. Použití nesprávných technologií a technologických postupů při výrobě florbalových mantinelů způsobí, někdy až po letech, jejich deformace či praskání a velmi kriticky sníží jejich funkčnost a životnost. Námi vyvinuté technologické vybavení je na špičkové profesionální úrovni. Technologie tavených svárů (molekulární spoj), splňuje veškeré přísné pevnostní podmínky.

Použití trojúhelníkových žeber přispívá ke zvýšení celkové pevnosti jednotlivých modulů a hlavně zabezpečuje striktní  udržení úhlu 90° s hrací plochou. Bez tohoto unikátního trojúhelníkového systému by již po krátké době docházelo k nedodržení pravého úhlu, což by mělo za následek nepříjemné odskoky míčku.

Nejvíce namáhanými místy jednotlivých modulů jsou čtyři „rohy“- V těchto místech se koncentruje největší pnutí. Proto masivně posilujeme tato místa. Je zde čtyřnásobné množství použitého svařovaného materiálu, díky němž v podstatě vyloučíme možnost praskání mantinelů.

Tento podpěrný trubkový kus zabraňuje případným deformacím jednotlivých mantinelových modulů při uskladňování.

 

SPOJOVÁNÍ SYSTÉMU

Spojování jednotlivých mantinelových modulů je intuitivní a provádí se pomocí spojovacích čepů a gumolana. Při nárazu hráčů do mantinelu působí celý systém velmi kompaktním a bezpečným dojmem.

 

USKLADŇOVÁNÍ

Florbalové mantinely lze dodávat s přepravním a skladovacím vozíkem. Tento vozík umožňuje bezpečné uskladnění mantinelového systému, je vyroben z ocelové konstrukce a žárově pozinkován.


SUPERFINÁLE se hraje s našimi mantinely EXCLUSIVE

Poptávka / objednávka Poptávka / objednávka